app store badge google play badge

Get the mobile app for the best Kahoot! experience!

Підтримка для продовження навчання в Україні

Kahoot! підтримує Україну. Наша мета — надати якісну платформу для навчання і розвитку дітям та освітянам будь-якого віку. Ми продовжуємо активно діяти в Україні, і, на знак нашої солідарності, пропонуємо один рік безкоштовного користування планом Kahoot! EDU для усіх шкіл та вищих навчальних закладів України, які цього зараз потребують.

Video

Подайте заявку на підтримку від Kahoot! EDU

Чому ми пропонуємо підтримку від Kahoot! EDU?

Аби сприяти подальшому навчанню та розвитку в Україні,, ми надаємо підписку Kahoot EDU безкоштовно на один рік будь-якій українській школі І-ІІІ ступенів або вищим навчальним закладам, які цього потребують.

Як Kahoot! може допомогти?

Наша місія Kahoot! – зробити навчання класним. Однак для цього навчання має бути доступним, тому ми хочемо допомогти змінити ситуацію будь-яким способом.

За допомогою цієї безкоштовної пробної версії Kahoot! EDU ви отримуєте:

  • Платформа для підключення та залучення всіх вчителів у вашому навчальному закладі
  • Набір інструментів для створення спільних уроків, якими можуть користуватись всі у вашій організації
  • Готовий до використання контент, створений нашими перевіреними викладачами, преміум-партнерами та світовою спільнотою викладачів
  • Приватний простір для команди з необмеженою кількістю груп, щоб вчителі могли ділитися своїми бібліотеками контенту та планами уроків
  • Щотижневі конференц-дзвінки в Zoom та ексклюзивні ресурси, щоб зробити процес адаптації безперебійним і якомога швидшим
  • Відвідайте нашу сторінку Kahoot! EDU, щоб дізнатися більше

Please read our Privacy Policy.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

FAQ / Питання та відповіді

Я не з України, чи я можу скористатися цією пропозицією?

Ні, ця пропозиція створена на численні запити від українських шкіл, які цього потребують.

Як впевнитися, що я можу скористатися цією пропозицією?

Будь-яка школа І-ІІІ ступенів або вищий навчальний заклад, розташований в Україні, матиме доступ до Kahoot! EDU для всього навчального закладу безкоштовно протягом одного року. Якщо у Вас є додаткові запитання щодо пропозиції, будь ласка, зв’яжіться з: schools@kahoot.com

Чи Kahoot! доступний українською?

Kahoot! зараз працює з українськими перекладачами, щоб повністю перекласти Kahoot! платформу на українську мову. Проте вже зараз можна створювати кахути українською. Також у нас є посібники у форматі PDF українською, які допоможуть вчителям розпочати роботу з Kahoot!.

Чи можу я створювати кахути українською?

Так, ви можете створювати кахути українською мовою PDF – посібники українською допоможуть вам розпочати роботу!

З мене стягуватиметься плата за підписку?

Сервіс не передбачає жодних оплат, і не потрібно додавати деталі кредитної карти, щоб отримати доступ до вашої безкоштовної підписки Kahoot! EDU протягом одного року

Що відбувається через рік?

Підписуючись на один безкоштовний рік Kahoot! EDU, у вашому обліковому записі буде автоматичний регулярний платіжний цикл, який потрібно скасувати до дати виставлення рахунка, щоб не стягуватися плата. Якщо підписку не скасовано до дати виставлення рахунка, з рахунку буде стягнуто плату, а скасування не призведе до негайного повернення коштів. Як тільки ви скасуєте підписку, ваш обліковий запис буде повернуто до базового доступу.

Як я можу скасувати підписку?

У меню налаштувань вашого облікового запису виберіть “Виставлення рахунків “у списку “Налаштування”. На сторінці виставлення рахунків натисніть “Управління підпискою’. Це приведе вас в безпечний простір, де ви зможете переглядати і змінювати платіжні реквізити. У розділі “Підписка’ натисніть ‘Скасувати підписку’.

Як відбувається скасування підписки?

Скасування – це не те саме, що видалення облікового запису. Ви все ще можете використовувати свій обліковий запис після скасування підписки. Скасування вступає в дію після закінчення однорічного періоду. Ви та будь-хто інший у вашому обліковому записі матимете повний доступ до цього часу. Ми не повертаємо вже сплачені внески. Після вступу ви отримаєте базовий доступ.

Що це таке Kahoot! EDU?

Kahoot! EDU — це ліцензія сайту (підписка), яка надає всім вчителям у вашій школі чи ВНЗ доступ до всіх функцій Kahoot! платформи. Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

Що таке ліцензія платформи Kshoot! і кому вона потрібна?

Ліцензія платформи Kahoot! дозволяє всім вчителям/викладачам у вашій школі або ВНЗ доступ до спільного Kahoot! простору, де всі користувачі мають повний доступ до Kahoot! платформа. Ліцензія належить адміністратору школи/ВНЗ, і кожному вчителю потрібен власний обліковий запис у просторі. Учням/студентам не потрібно мати обліковий запис, щоб грати в кахути, і вони можуть просто приєднатися за допомогою PIN-коду через будь-який веб-браузер або Kahoot! додаток.

Чи працює Kahoot! з дистанційним або віддаленим навчанням

Так, викладачі та студенти можуть грати в kahoots будь-де, де вони можуть ділитися екраном, наприклад, у програмному забезпеченні для відеоконференцій або фізично в спільному просторі, а також мати доступ до своїх пристроїв.