app store badge google play badge

Get the mobile app for the best Kahoot! experience!

17 Jun 2021

Back to blog

Rozpal radość w ramach towarzyskiej, pełnej emocji nauki ze zdobywcą OSCARA®, „Co w duszy gra” od Disney i Pixar oraz innymi ulubionymi produkcjami Disney’a

Rozpal radość w ramach towarzyskiej, pełnej emocji nauki z prawdziwym znaczeniem dzięki nowym, gotowym do zagrania grom Kahoot, w tym ze zdobywcą OSCARA®, „Co w duszy gra” od Disney i Pixar oraz innymi ulubionymi produkcjami Disney’a w Kahoot! Academy!

Studenci, nauczyciele, rodzice i inni na całym świecie stawiali w ciągu ostatniego roku czoła wyzwaniom, które zmieniły ich całe życie. Rozwój umiejętności nauki społecznej i emocjonalnej (SEL, Social and Emotional Learning) jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, zarówno w szkołach, jak i w domu, czy w miejscu pracy, aby nadal się uczyć, rozwijać i uwalniać nasz potencjał. Aby wspierać naszych użytkowników w zwiększeniu ilości serca i duszy w ich nauce społecznej i emocjonalnej, z olbrzymią radością wprowadzamy nową kolekcję kahootów skupiających się na SEL, które zapraszają fanów Disney’a w każdym wieku do celebrowania życia, dzielenia się empatią i szacunku dla najmniejszych rzeczy!

Te kahooty, w tym zdobywca OSCARA® „Co w duszy gra” od Disney i Pixar oraz inne ukochane filmy Disney’a, zainspirują was do zatrzymania się na chwilę, powąchania kwiatów oraz rozkoszowania się chwilą ciszy (albo gorącym kawałkiem pizzy), kiedy poświęcicie czas, aby zgłębić, co tak naprawdę wnosi w życie radość oraz sprawia, że każdy z nas jest niepowtarzalny i wiele więcej. Jeszcze dzisiaj odkryj te kahooty na stronie partnera Premium Disney w Kahoot! Academy!

Są to pierwsze gry z kolekcji nauki społecznej i emocjonalnej od Disney w Kahoot! Academy, ale następne będą wprowadzane w ciągu kolejnych miesiącach oraz w trakcie sezonu powrotu do szkół w 2021 r. W miarę powrotu wielu studentów i nauczycieli do klas po raz pierwszy od roku, umiejętności społeczno-emocjonalne będą stanowić ogromnie istotny czynnik w przystosowaniu się do zmian i „nowej normalności”.

Kahooty z nowej kolekcji nauczania umiejętności społeczno-emocjonalnych od Disney są dostępne za darmo w Kahoot! Academy, platformie wiedzy i społeczności internetowej, która pozwala wszystkim na dostęp do treści wspierających angażujące i znaczące doświadczenia związane z nauką. Wszystkie treści w Kahoot! Academy, w tym setki kahootów od Disney, są dostępne dla wszystkich użytkowników portalu Kahoot!, zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Jeszcze dzisiaj zagraj w te nowe kahooty od Disney’a ; z całą pewnością dowiesz się, co w duszy gra!