Od uruchomienia Kahoot! Academy Connect w marcu, nauczyciele i uczniowie na całym świecie mogą tworzyć społeczności i dołączać do nich, nawiązywać kontakty oraz dzielić się wiedzą i zasobami, by uczynić naukę niesamowitą.

Teraz możesz zaobserwować swoje ulubione marki i wydawców jednym kliknięciem i uzyskać dostęp do wyjątkowych aktualizacji od partnerów Kahoot! Academy Premium bezpośrednio na platformie Kahoot!. Ułatwi to odkrywanie unikalnych treści edukacyjnych od marek i wydawców których uwielbiasz – takich jak Disney, Angry Birds, Cambridge Assessment English i innych.

Bądź na bieżąco z ulubionymi markami Kahoot! Academy

Śledząc partnera Kahoot! Academy Premium i zweryfikowanych nauczycieli będziesz na bieżąco z ich nowościami, w tym nowymi kahootami i treściami edukacyjnymi.

Partnerzy dostarczający treści będą mogli łączyć się ze swoimi odbiorcami bezpośrednio w Kahoot! i uzyskać cenne opinie od nauczycieli, rodziców oraz uczniów korzystających z ich treści i obserwujących ich profil. Dzięki Kahoot! Academy Connect autorzy treści będą mogli stworzyć silną, aktywną społeczność i przykuwać uwagę użytkowników nowymi treściami i zadaniami edukacyjnymi.

Aby dowiedzieć się, jak zostać autorem treści lub partnerem Premium, odwiedź stronę autorów Kahoot! Academy.

Uczyń naukę niesamowitą w bezpiecznej i motywującej społeczności Kahoot! Academy

Wszyscy użytkownicy Kahoot! mogą dołączyć do tej unikalnej społeczności online, która gromadzi nauczycieli, uczniów i autorów treści, aby tworzyć unikalne doświadczenie edukacyjne. Nauczyciele i uczniowie mają natychmiastowy dostęp do wszystkich najnowszych treści publikowanych przez zaufanych wydawców, dostosowanych do ich potrzeb. Obserwując swoje ulubione marki na Kahoot! Academy, masz w zasięgu ręki dopasowany materiał edukacyjny wysokiej jakości i łatwiej znajdziesz potrzebne zasoby, przeszukując tematy, grupy wiekowe i wersje językowe. .

Aby śledzić najnowsze wiadomości o Kahoot! Academy odwiedź kahoot.com/academy lub subskrybuj Kahoot! News.

Chcesz zostać zweryfikowanym edukatorem? Zobacz więcej w nagraniu: