app store badge google play badge

Get the mobile app for the best Kahoot! experience!

22 Sep 2021

Back to blog

Dostępny bardziej, niż kiedykolwiek: strona internetowa i aplikacja Kahoot! są teraz dostępne w 11 językach, w tym w języku polskim

Aplikacja i strona internetowa Kahoot! stały się bardziej dostępne i odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Zobacz jak tworzyć, uczyć się, grać i dzielić się wiedzą z Kahoot! w 11 językach.

Pomimo osiągnięć i 6 miliardów aktywnych graczy, nadal nie zmieniliśmy naszej misji: sięgaj po więcej, by uczynić naukę niesamowitą dla każdego.

Jesteśmy podekscytowani wielkim postępem w tym kierunku i od teraz dostarczamy niesamowite treści na naszej stronie internetowej i w aplikacji w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, niderlandzkim, polskim, tureckim, brazylijskim-portugalskim i norweskim, a także po raz pierwszy w języku azjatyckim – japońskim. 

Bardziej dostępny niż kiedykolwiek

Zwiększenie dostępności aplikacji i strony internetowej Kahoot! jest zdecydowanie motywujące dla wszystkich członków zespołu Kahoot!, ponieważ zobaczyliśmy na własne oczy, jak wartościowa jest i może być treść naszego portalu dla milionów uczniów, nauczycieli, profesjonalistów i rodzin. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie możliwości otworzą się dla wszystkich naszych nowych i obecnych użytkowników! 

Nie możesz się doczekać? Już teraz możesz rozpocząć Kahoot!owanie dzięki temu zabawnemu kahootowi sprawdzającemu wiedzę ogólną w Twoim języku.

To nie koniec: nie przegap wiadomości na temat nowych wersji językowych Kahoot!, które pojawią się wkrótce!

Pierwsze kroki: jak używać Kahoot!a w swoim języku?

Jak przełączyć się na wybrany język na stronie Kahoot!

  1. Przejdź do sekcji Ustawienia pod ikoną profilu i kliknij Zmień język.
  2. Wybierz swój język z rozwijanego menu.

Jak przełączyć się na wybrany język w aplikacji Kahoot!

  1. Zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji lub pobierz ją na swoje urządzenie z systemem iOS lub Android, jeśli wcześniej jej nie instalowano*.
  2. Jeśli język Twojego urządzenia jest ustawiony na polski, aplikacja przełączy się automatycznie.
  3. Jeśli język Twojego urządzenia jest inny, naciśnij ikonę profilu w aplikacji.
  4. Na stronie swojego profilu, dotknij ikony koła zębatego, aby otworzyć ustawienia.
  5. Wybierz swój język z menu rozwijanego Język.

    * W przypadku nauczycieli konieczne może być skontaktowanie się z administratorem ds. informatycznych w szkole i poproszenie o zaktualizowanie wersji aplikacji na urządzeniach uczniów.