Wszyscy uczestniczyliśmy w długich, kiepsko moderowanych wideospotkaniach, po których byliśmy sfrustrowani i zmęczeni. Jak zatem sprawić, by wideospotkania były wciągające, interaktywne i produktywne? Skorzystaj z aplikacji Kahoot! dla Zooma, jednej z pierwszych aplikacji wspomagających organizację spotkań w Zoom App Marketplace. Od dziś każdy może dodać aplikację Kahoot! do swojego konta Zoom, aby zwiększyć zaangażowanie i dostarczać treści na różne niesamowite sposoby podczas wideospotkań!

Pobierz aplikację Kahoot! dla Zoom już dziś,prezentuj kahooty oraz dołączaj do nich bezpośrednio na Zoomie! Dzięki aplikacji Kahoot! możesz teraz o wiele łatwiej:

 • Prezentować kahooty na spotkaniach przez Zooma, aby wprowadzić przyjazny akcent rywalizacji, który skłoni wszystkich do rozmowy. To zdecydowanie wzmacnia zaangażowanie!
 • Sprawić, by każdy uczestnik czuł się częścią zespołu, dając mu głos w ankietach, pytaniach otwartych i chmurach słów.
 • Podtrzymywać entuzjazm uczestników wideospotkań, używając funkcji zwiększających zaangażowanie, jak łamigłówki czy pytania wielokrotnego wyboru.
 • Używać pytań Kahoot!, aby budować zaufanie, wzmacniać ducha drużynowego i tworzyć wirtualne środowisko, w którym innowacje mogą się rozwijać.

Oto jak to działa!

Wideospotkania dostosowane do pracy przyszłości

W miarę zmian zachodzących w sposobie pracy i odchodzenia od scentralizowanych biur wideospotkania będą zyskiwać na znaczeniu. Prezentowanie kahootów podczas spotkań na Zoomie to świetny sposób na pobudzenie innowacyjności, wzmocnienie ducha zespołowego zdalnych pracowników i zebranie wszystkich razem w wirtualnej przestrzeni.

Dotychczas prezenterzy otwierali kahoota w przeglądarce i udostępniali ekran na Zoomie, a uczestnicy dołączali do sesji za pomocą innych urządzeń mobilnych lub komputera. Nowa aplikacja Kahoot! upraszcza cały proces, gdyż wszystko odbywa się teraz bezpośrednio w ramach Zoom Meeting, dzięki czemu wideospotkania są o wiele bardziej produktywne i wciągające.

Prezenterzy mogą wyszukiwać kahooty bez opuszczania spotkania na Zoomie, a uczestnicy dołączać do sesji kahootów, odpowiadać na pytania i udostępniać opinie bezpośrednio na pulpicie Kahoot! w panelu bocznym interfejsu użytkownika Zoom Meeting. Dzięki tym usprawnieniom jeszcze szybciej i łatwiej można rozpoczynać rozmowy inspirujące powstawanie nowych pomysłów i umożliwiać swobodne dzielenie się wiedzą!

Jak prezentować kahooty podczas spotkania przez Zooma

 1. Zaloguj się do swojego konta na Zoomie i kliknij Aplikacje na dolnym pasku narzędzi.
 2. Wyszukaj Kahoot! w Zoom App Marketplace i kliknij Dodaj. Aplikacja jest teraz dostępna w Twoich aplikacjach.
 3. Otwórz aplikację Kahoot! i kliknij Prezentuj podczas wirtualnego spotkania. Musisz zalogować się na konto Kahoot!. Uwaga: Prezenterzy muszą posiadać konto Kahoot!.
 4. Znajdź kahoota, którego chcesz zaprezentować – utworzonego przez siebie lub z kolekcji publicznej.
 5. Następnie kliknij Start, a nastąpi automatyczne udostępnienie Twojego ekranu uczestnikom.

Kahoot! Zoom app

Jak uczestniczyć w kahootach podczas spotkania przez Zooma

 1. Prezenterzy mogą zapraszać uczestników do korzystania z aplikacji Kahoot!, klikając ikonę niebieskiej strzałki. Spowoduje to udostępnienie linku w Zoom App Marketplace wszystkim uczestnikom wirtualnego spotkania.
 2. Dodaj aplikację Kahoot! do swoich aplikacji i kliknij Dołącz na panelu po prawej stronie.
 3. Po udostępnieniu przez prezentera jego ekranu wpisz PIN gry i naciśnij Wprowadź , aby dołączyć do kahoota. Nie potrzebujesz konta Kahoot! aby dołączać do kahootów!
 4. Pytania pojawiają się na udostępnianym ekranie, a Ty wysyłasz odpowiedzi w panelu sterowania Kahoot! w trakcie spotkania Zoom. Nie trzeba posiadać drugiego ekranu lub urządzenia!

Join kahoot on Zoom

Twórz wciągające interaktywne kahooty i prezentuj je podczas spotkań przez Zooma

Przed spotkaniem Zoom utwórz kahoota, który zainspiruje do rozmów dzięki funkcjom, które uaktywniają uczestników. Pozwól każdemu się wypowiedzieć dzięki funkcji burzy mózgów, uzyskaj informacje zwrotne dzięki pytaniom otwartym oraz zbieraj opinie w ankietach i chmurach słów. Nie zapomnij o dodaniu najnowszej funkcji slajdów, aby podać uczestnikom więcej kontekstu!

Możesz również sprawdzić w czasie rzeczywistym podczas spotkania na Zoomie, czy wszystkie najważniejsze kwestie zostały zrozumiane dzięki naszym pytaniom zamkniętym, typu prawda/fałsz, z krótkimi odpowiedziami i łamigłówkom. Następnie sprawdź szczegółowe wyniki w raporcie. Dzięki temu zidentyfikujesz braki w wiedzy.

To naprawdę wspaniałe, jak społeczności Kahoot! i Zoom używają aplikacji, aby wideospotkania były niesamowite, wzmacniały ducha zespołowego i przenosiły współpracę wirtualną na nowy poziom. Dodaj aplikację do swojego konta Zoom za darmo już dziś!