Niecały rok temu rozpoczęliśmy misję, której celem jest zapewnienie większej dostępności i przyjazności portalu Kahoot! dla naszej globalnej społeczności, poprzez tworzenie kolejnych wersji językowych. Pierwszym językiem, po angielskim, w jakim udostępniliśmy aplikację Kahoot!, był hiszpański.

Teraz możemy z dumą poinformować, że aplikacja Kahoot! jest dostępna w 11 językach, w tym ostatnio dodanych: polskim, niderlandzkim, japońskim i tureckim.

Z pasją podchodzimy do zadań związanych z wyposażaniem uczniów ze wszystkich środowisk w narzędzia umożliwiające im pełne wykorzystanie swojego potencjału — niezależnie od tego, w jakim miejscu i języku się uczą. Udostępniając większą liczbę wersji językowych aplikacji Kahoot!, mamy nadzieję, że tworzenie kahootów, gry na żywo oraz wyzwania i korzystanie z trybów nauki będzie jeszcze łatwiejsze dla uczniów w każdym wieku, niezależnie od ich znajomości języka angielskiego.

Polscy nauczyciele i uczniowie poszerzają zakres wykorzystywania cyfrowych narzędzi edukacyjnych

Uczniowie i nauczyciele w Polsce wrócili już do szkół, ale pandemia COVID-19 okazała się katalizatorem zmian w polskich szkołach i wzmocniła ich systemy nauki zdalnej. Ministerstwo Edukacji i Nauki organizuje projekty takie, jak Lekcja: Enter, który ma na celu wzmocnienie umiejętności technicznych tysięcy polskich nauczycieli do 2023 roku.

Kahoot! jest już w Polsce dobrze znany. W zeszłym roku mieliśmy przeszło 13 milionów czynnych graczy z Polski, w tym ponad 1,5 miliona uczniów. Setki tysięcy polskich specjalistów uczą się, współpracuje i aktywnie działa w Kahoot! podczas pracy stacjonarnej i zdalnej.

Więcej aplikacji, aby uczynić naukę niesamowitą dla Twojej całej rodziny

Oprócz aplikacji Kahoot! oferujemy także inne wciągające i zabawne aplikacje edukacyjne w wielu językach:

Dzieci i uczniowie mogą odkrywać naukę matematyki z Kahoot! DragonBox Numbers, Kahoot! DragonBox Big Numbers, Kahoot! DragonBox Algebra 5+ i Kahoot! DragonBox Algebra 12+, które są dostępne teraz we wszystkich jedenastu językach. Rodziny mogą uzyskać dostęp do wszystkich tych aplikacji i wielu innych opcji, dzięki subskrypcji Kahoot!+.

Jak zmienić język w aplikacji Kahoot!

  1. Zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji lub pobierz ją na swoje urządzenie z systemem iOS lub Android, jeśli wcześniej jej nie instalowano.
  2. Jeśli w urządzeniu ustawiono język polski, nastąpi automatyczne przełączenie wersji językowej.
  3. Jeśli język Twojego urządzenia to angielski, naciśnij ikonę profilu w aplikacji.
  4. Na stronie swojego profilu dotknij ikony koła zębatego, aby otworzyć ustawienia.
  5. Wybierz swój język z rozwijanej listy Język.

Interfejs aplikacji Kahoot! jest aktualnie dostępny w następujących językach:

angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, niemieckim, brazylijskim-portugalskim, norweskim, japońskim, niderlandzkim, tureckim i polskim. Więcej informacji już wkrótce!

Jeszcze dzisiaj wypróbuj Kahoot! w swoim języku i udostępnij tę wiadomość w swojej sieci!